2024-02-16

Seweryn Kiełpin: Jeden dzień na „Farmie” jest jak tydzień

Jak były piłkarz, a obecnie influencer, komentuje swój udział w reality show? Po głosowaniu uczestników w 30. odcinku trzeciego sezonu otrzymał czarny kłos, co oznaczało eliminację. Tego strzału wieloletni bramkarz Ekstraklasy nie był już w stanie obronić. Co zapamiętał z programu Polsatu i czy typuje kogoś do zwycięstwa? W live chacie uczestniczył także Tobiasz Baraniak, który opuścił gospodarstwo tuż przed nim.

Bezcenny spokój
Seweryn Kiełpin w reality show nie wiązał się w sojusze, a najbardziej zakolegował się z Magdą. Połączyły ich wspólne chwile przesiadywania w ciszy. - Okazało się, że miała żyłkę i haczyk, zmontowaliśmy sobie dwie czy trzy wędki. Zawsze wieczorkiem chodziliśmy na łódeczkę i z godzinkę tam siedzieliśmy. To były dla mnie bardzo potrzebne momenty. Na zasadzie medytacji, uspokajania umysłu - mówi. W trakcie spotkania na żywo w mediach społecznościowych ujawnił także, że nadal utrzymuje kontakt z Mateuszem Sowikiem i Piotrem Żabickim. - Przede wszystkim nic na siłę. Jest sympatia! - argumentuje.

Nie było lekko
Sportowiec, który dba o swoje ciało i stosuje dietę, przyznał, że na farmie męczyła go walka z głodem. Zdarzało się, że w tajemnicy przed rolnikiem Szymonem Karasiem próbował podjadać ziarno dla zwierząt. - Schudłem dziesięć kilogramów przez troszkę ponad miesiąc. Dla mnie bardzo dużo, a nie miałem nadwagi - zaznacza. - To było drastyczne przeskoczenie. Nie da się tego odwzorować w normalnych warunkach - wspomina ciężkie chwile.

Zmiany w życiu prywatnym
Fani dopytywali na live chacie, jak wygląda sytuacja sercowa Seweryna Kiełpina. - Kiedy byłem na „Farmie”, moje serce nie było wolne. Relacja zakończyła się miesiąc po wyjściu - ujawnia. - Na siłę nie szukam. Podchodzę do tego dosyć poważnie. Jak coś ma być, to się wydarzy - dodaje uczestnik.

Gra warta świeczki
Po zakończeniu przygody na „Farmie” porównuje udział w show do sportu, który kocha najbardziej, czyli piłki nożnej. - Jeden długi mecz. Emocje, które mi towarzyszyły, to jak gra w Ekstraklasie. Najwyższy level - mówi. Podkreśla również, jak rozłąka z cywilizacją wpłynęła na poczucie czasu. - Jeden dzień na „Farmie” to jak tydzień w normalnym życiu - komentuje. - A jak znałem kogoś tydzień, to czułem, jakbym kogoś znał rok - podsumowuje.

Jak komentuje pojedynki, w których brał udział? Co jeszcze mówi o ludziach biorących udział w reality show Polsatu?

Live chat z Tobiaszem Baraniakiem i Sewerynem Kiełpinem - oglądaj:

Farma od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat