2024-01-12

Kamila Rolak: Gra aktorska, dobra zabawa i... groźny hejt

Co uczestniczka powiedziała na live chacie po odpadnięciu z reality show Polsatu? Okazało się, że wywołała wśród widzów ogromne emocje i nie zabrakło ich także w trakcie rozmowy z Iloną Krawczyńską. Studentka aktorstwa mówiła o swoim temperamencie i bardzo krytycznych komentarzach. Kamila Rolak wyjaśniła, dlaczego w programie „Farma” zdecydowała się stworzyć kreację i zdradziła, jaka jest naprawdę?

Tak to miało wyglądać
- Każdy, kto wchodzi w nowe środowisko nie jest w stanie być w stu procentach sobą - mówi pierwsza z osób, która opuściła trzecią edycję reality show i podkreśla, że na planie chciała wejść w pewną rolę, żeby widzom dostarczyć skrajnych wrażeń. - Ten rollercoaster był po coś. Wiem, że wiele osób irytowałam dość mocno, ale tak to sobie zaplanowałam - zaznacza Kamila Rolak.

„Zabolało mnie, gdy...”
W pewnym momencie, podczas rozmowy z prowadzącą, uczestniczce „Farmy” udzieliły się silne emocje, wywołane wrogimi, wręcz niebezpiecznymi zaczepkami. - Doszło do życzenia mi śmierci. Dostawałam komentarze, gdzie obrażana była moja rodzina, mój chłopak - ujawnia. Jakie tematy i wątki pojawiły się podczas spotkania w mediach społecznościowych? O co pytała Ilona Krawczyńska?

Live chat z Kamilą Rolak - oglądaj:

Farma od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat