2024-01-19

Tomasz Pawełczyk: Rodzina mnie namawiała i jest dumna

Jak podsumował na live chacie swój krótki pobyt w trzeciej edycji programu „Farma”? Dał się poznać jako zaangażowany w prace fizyczne uczestnik. Okazało się, że miał za mało czasu na zbudowanie mocniejszych więzi, które dałyby mu dodatkowe atuty. Czy żołnierz i stolarz jest zadowolony z tego, jak potoczyła się jego przygoda w reality show Polsatu? Co Tomasz Pawełczyk powiedział podczas rozmowy z Marceliną Zawadzką?

Dlaczego się zgłosił?
- Chciałem przeżyć przygodę i zobaczyć program od środka. Oglądaliśmy całą rodzinką drugą edycję. Moje córki mówią: „tata, świetnie się nadajesz, bo ty jesteś taki pracowity, zgrywus, z energią” - opowiedział, jak rozpoczęła się jego droga od castingu do wejścia na „Farmę”. Teraz jest wdzięczny, że dostał taką szansę. - Na żywo to wygląda zupełnie inaczej. Każdy dzień tam jest ważny - zaznaczył i podkreślił, że jego najbliżsi są z niego dumni. Po powrocie kibicują pozostałym uczestnikom.

Każdy ma swoją misję
Jak Tomasz Pawełczyk wspomina udział w programie? - Wszystko mi się podobało. Zadania, ludzie, ale ja nie zdążyłem się otworzyć. Byłem tak zajęty pracą... Bo jak coś mam do zrobienia, to robię to do końca - wyjaśnił. - Wieczorem byłem padnięty. Szybko kładłem się spać - dodał. Czy zachowałby się tak samo, gdyby miał drugą szansę? - Myślę, że pokazałem się z dobrej strony - podkreślił. Co jeszcze ujawnił? Jakie pytania zadali mu widzowie? Kogo typuje do zwycięstwa w trzeciej edycji? Zobacz wideo!

Live chat z Tomaszem Pawełczykiem - oglądaj:

Farma od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat