2024-02-01

Daria Borkowska: Relacja z Marcinem? Aż się łezka kręci

Uczestniczka w rozmowie z Tomaszem Wędzonym o udziale w programie „Farma”. Dotarła do dziewiętnastego odcinka, w którym przegrała pojedynek z Renatą Zalewską. Daria Borkowska opowiedziała o swojej trudnej relacji z siekierą i o wiele przyjemniejszej znajomości z Marcinem Jelińskim. Co było dla niej najtrudniejsze w reality show? Nowe odcinki trzeciej edycji od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Polsacie.

Nieprzyjazna siekiera
Odpadła po wymagającym pojedynku z Renatą Zalewską, którego najważniejszym elementem było rąbanie drewnianego pnia. - Nie zaprzyjaźniłam się z siekierą. Była bardzo ciężka jak na moje warunki. Ważyłam mniej niż pięćdziesiąt kilogramów - tłumaczyła trudności Daria Borkowska. Odniosła się także do komentarzy, że w trakcie konkurencji Marcin źle jej podpowiadał, jaką technikę obrać. - Ufałam mu w stu procentach. On chciał z całego serca mi pomóc. To nie miało znaczenia, ja po prostu nie miałam siły - oceniła.

Bohaterka Renata
Jaki nastrój towarzyszył uczestniczce, kiedy okazało się, że musi pożegnać się z „Farmą”? - Nie było mi smutno, bo ucieszyłam się, że Renia wygrała. Była z siebie tak zadowolona. Dało jej to tyle siły - podkreśliła. Najstarsza uczestniczka trzeciej edycji wywołuje u niej bardzo pozytywne emocje. - Jak oglądam ją w odcinkach, to sikam ze śmiechu - przyznała.

Faworyt może być tylko jeden
Pytana przez Tomasza Wędzonego o to, komu kibicuje w programie, Daria Borkowska bez wahania wskazała swoją najbliższą osobę w gospodarstwie, czyli Marcina. - Bardzo się cieszę, że byłam w programie i go poznałam - ucięła dopytywania o ich obecną relację. - Gdy oglądam odcinki i widzę, jak on o mnie dbał, jak on się o mnie wypowiadał, to aż się łezka kręci - dodała.

Dlaczego „Farma”?
29-latka zdradziła także, dlaczego chciała się w ogóle pojawić w reality show Polsatu. - Do programu zgłosiłam się z ciekawości i dla przygody. Zawsze oglądałam reality show i byłam ciekawa, jak to wygląda z drugiej strony - powiedziała. Początki w gospodarstwie, kiedy weszła do niego z pozostałymi dziewczynami, nie były jednak łatwe. - Byłam wycofana, bo dla mnie za dużo się działo. Było za głośno. Zaczęłam się pokazywać i tupać nóżką, dopiero kiedy zaczęły się pojedynki, w których siebie eliminowaliśmy - powiedziała.

Daria Borkowska w rozmowie z Tomaszem Wędzonym opowiedziała także co wyniosła z programu, z kim ma najlepsze relacje i jak wyglądało jej życie tuż po opuszczeniu gospodarstwa. Zobacz wideo!

Farma od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat