2023-11-06

„Pierwsza miłość” - odcinek 3686: Bariera językowa

Przyjaciółki poznają sympatycznego Czecha, który bardzo umila im część towarzyskiego spotkania. Niespodziewanie zostaje on zaatakowany i okradziony. Postanawiają odnaleźć napastnika i odzyskać dokumenty Honzy. Do akcji wkracza też Piotrek. Tymczasem mocno zaskoczony Arek zastaje półnagiego mężczyznę w mieszkaniu Marty.

Biernacki jest rozczarowany odmową Małgosi na jego propozycję wspólnego wyjścia na spektakl. Widać, że nie przywykł do takich sytuacji. Odrzucony, odwołuje przez złość spotkanie z Laurą i wymiguje się niewybrednym kłamstwem.

Biały przyłapuje Igę na podglądaniu profilu społecznościowego Filipa. Wygląda na to, że wciąż coś do niego czuje. Iga jednak zaprzecza, ale ku swojej rozpaczy polubiła jedno ze zdjęć byłego chłopaka. Filip odbiera to jako znak i postanawia się z nią zobaczyć. Sytuacja staje się niezręczna gdy Iga udaje, że jest już dziewczyną Białego. Filip bardzo to przeżywa. Czy po tym wszystkim wreszcie wybije ją sobie z głowy? Pocieszenie znajduje w ramionach Julity.

 

 

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.