2023-10-31

„Pierwsza miłość” - odcinek 3683: Fizycznie skrzywdzona

Zaniepokojona sytuacją uczennicy Marta chce dowiedzieć się, co jest prawdziwym problemem Sylwii. Sprawa jest bardzo poważna, dlatego myśli o zawiadomieniu policji. Wygląda na to, że znowu będzie miała do czynienia z niebezpiecznym człowiekiem. Historia staje się coraz mroczniejsza. Kolejny raz dzieje się w jej życiu coś przerażającego.

Weksler sfrustrowany obecnością Krystiana prosi Ewę, żeby nakłoniła swojego syna do podjęcia wreszcie jakiejś pracy. Ma dość jego roszczeniowej postawy, zwłaszcza po tym, jaki ból zadał własnej matce, znikając na trzy lata. Piotrek chce nadrobić zaległości z dawnym przyjacielem. Pyta o jego uzależnienie od narkotyków. Czy Krystian powie mu prawdę? Piotrek niechcący odkrywa, że przyjaciel jest przez kogoś obserwowany.

Grażyna hucznie wita Wenerskiego w klinice jako nowego udziałowca. Zazdrosna pielęgniarka Basia, zauważa czułe gesty Kacpra wobec Marysi. Załamana i zraniona znajduje pocieszenie w ramionach Jakuba.

Dorota wydaje się nie odnajdywać w świecie, do którego wróciła po wydarzeniach z Warszawy. Widzi to też Karol, który zwraca Arturowi uwagę na dziwne zachowania jego partnerki.

Małgosia oficjalnie dołącza do kliniki We-Med na stanowisko w oddziale chirurgii plastycznej. Okazuje się, że miała konkretny powód, żeby zacząć pracę właśnie tam. Sytuacja wygląda podejrzanie.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.