2023-10-26

„Pierwsza miłość” - odcinek 3680: Ktoś musi spływać...

Nieszczęśliwy Biały nadal nie może zapomnieć o Ani. Julita ma dość jego żalu i pretensji. Kamil jest przekonany, że to właśnie przez jej intrygi, nie mógł naprawić związku z ukochaną. Iga postanawia go rozweselić i organizuje szalony dzień nad jeziorem. Zdeterminowany chłopak podejmuje decyzję o wyprowadzce jednej ze współlokatorek. Sytuacja staje się niezręczna.

Pielęgniarka Basia martwi się o Kacpra i stara się jak najlepiej nim zająć podczas rekonwalescencji. Postanawia też wycofać zarzuty. Zrozumiała, że Grażyna próbowała wykorzystać jej uczucie do swojej nieczystej gry.

Ewa ponownie prosi Kalinę, żeby pozwoliła jej synowi widzieć się z Marlenką. Krystian tęskni do córeczki i zrobi wszystko, aby spędzić z nią trochę czasu. Mama dziewczynki wydaje się być jednak nieugięta w swej decyzji. Ewa oznajmia Wekslerowi, że jej syn zamieszka teraz w ich domu.

Kalina niszczy problematyczny aneks do umowy Oskara. Czy jednak to wystarczy, żeby pozbyć się kłopotów? Czeka ich jeszcze poważna i niełatwa rozmowa z przebiegłym Karolem.

 

 

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.