2023-10-25

„Pierwsza miłość” - odcinek 3679: Uczciwa propozycja?

Michał obawia się, że Oskar z ukochaną drąży nadal temat feralnego wypadku na terenie jednej z inwestycji Wekslera. Dzieli się wątpliwościami ze swoim szefem. Zapobiegliwy Karol postanawia natychmiast uprzedzić fakty i jak najszybciej coś z tym zrobić. Wzywa do siebie Sosnowskiego, kierownika budowy, żeby złożyć mu kuszącą ofertę. Nie ma jednak nic za darmo.

Kinga cieszy się z rozkwitającego na nowo związku Kacpra i Marysi. Wie, że przyjaciółka zasługuje na miłość i szczęście. Zniesmaczona Grażyna nie pochwala tej relacji i nie ukrywa swoich poglądów w ich sprawie. W dodatku nie podobają jej się kandydatki na asystentkę, które proponuje jej Marysia.

Celina cieszy się, że Emilka wraca do formy. Obawiała się najgorszego ze strony mściwej Eweliny. Nieszczęśliwie zakochana Władka znowu szczuje Romana i informuje o kolejnej rozmowie z jego ukrywającą się córką.

Krystian nie odpuszcza i za wszelką cenę chce mieć kontakt z Marlenką. Kalina jest jednak stanowcza i rozważa wejście na drogę prawną w tej kwestii.

Wenerski rozważa wykupienie udziałów w klinice Grażyny. Czy jego dawne fałszowanie wyników badań przeszkodzi mu w realizacji tego planu?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.