2023-10-24

„Pierwsza miłość” - odcinek 3678: Drażliwe tematy

Niespodziewanie do Polski wraca Małgosia, matka Filipa. Wraz z nią przyjeżdża Miki. Młody mężczyzna jest dla niej bardzo ważny. Co na to wszystko zaskoczony obrotem spraw Wenerski? Ceniona lekarz jest zmartwiona stanem, w jakim zastaje syna. Tymczasem Jolka wpada w oko szukającemu wrażeń chłopakowi. Jak zareaguje Tomek, gdy się o tym dowie?

Emilka ma wielką ochotę na pewne konkretne ciasto z cukierni we Wrocławiu. Ku jej zaskoczeniu zjawia się kurier z przesyłką spełniającą jej zachciankę. Coś jest jednak nie tak. Kobieta słabnie po zjedzeniu deseru. Celina jest pełna obaw, że Ewelina maczała w tym palce. Czy z ukrycia chce zaszkodzić nienarodzonemu dziecku byłego ukochanego?

Marta, mimo przygód na drodze, jest zadowolona z czasu, który spędziła z Arkiem. Jest też pod wrażeniem jego umiejętności technicznych. Ma jednak obawy, że swoim zachowaniem zepsuła przyszłość tej relacji.

Laura martwi się o swojego psa, Szofera. Biernacki stawia niepokojącą diagnozę.

Zakochana Władka chce mieć częściej możliwość kontaktu z Romanem, do którego odżyły jej uczucia z młodości. Widząc niechęć z jego strony, postanawia uciec się do podstępu i zagrać kartą, na której najbardziej mu zależy.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.