2023-10-30

„Pierwsza miłość” - odcinek 3682: Niezręczna sytuacja

Zirytowany Filip żali się Julicie na Mikiego, który z nim zamieszkał. Od kiedy jego matka wraz z przyszywanym bratem pojawili się w Polsce, nie czuje się komfortowo. Obaj nie przepadają za sobą, a funkcjonowanie pod jednym dachem staje się bardzo uciążliwe. Nie zamierza jednak mu ustępować. Kłopoty wiszą w powietrzu. Tymczasem Jolka przeprasza Tomka...

Zdeterminowany Artur wstawia się za Dorotą u Karola. Nieugięty Weksler nie chce przyjąć byłej pracownicy. Uważa, że jej odejście było zdradą i nadużyła zaufanie, odchodząc do Lipińskiego. Czy Arturowi uda się go w końcu przekonać? Sytuacja jest trudna, zwłaszcza że od czasu powrotu z Warszawy Dorota zachowuje się zupełnie inaczej. Przed nią ciężki czas powrotu do dawnego życia.

Zdezorientowana Laura nie wie, jak odczytywać zachowanie Biernackiego. Ich wspólny wieczór nie do końca upłynął tak, jak go sobie wymarzyła.

Rozkojarzona i zmartwiona zdrowiem przyjaciółki Lucynka przyjmuje dostawę zamówionego towaru. Okazuje się jednak, że źle wypełniła formularz. Towar zwala ją z nóg.

Marta poznaje w szkole pewną nastolatkę. Wyczuwa, że Sylwia może mieć jakiś mroczny sekret, którym chce się z nią podzielić.

Przerażona swoim zdrowiem Kinga zwierza się przyjaciółce z nawrotu choroby. Czy czeka ją ponowna operacja?

 

 

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.