2023-10-27

„Pierwsza miłość” - odcinek 3681: „Nie mogę się uwolnić”

Kinga wciąż przyzwyczaja się do swojego ciała po operacji. Nie jest jej łatwo z dawnymi zachowaniami męża. Obawia się, że będzie musiała uczyć się intymności na nowo. Przed nimi trudny czas. Zawzięta, postanawia wrócić do dawnej formy sprzed choroby. Jej intensywny trening niepokoi przyjaciółki. Dochodzi do niebezpiecznej sytuacji.

Dumna Julita opuszcza mieszkanie i zapewnia, że Iga z Białym pożałują tego co się stało. Kamil jeszcze tego dnia dość boleśnie odczuwa skutki jej żalu i rozgoryczenia. Z Julitą lepiej nie zadzierać. Iga postanawia interweniować. Sprawy nabierają niespodziewanego obrotu.

Zazdrosna Jolka zarzuca Tomkowi spotykanie się z nową dziewczyną, tuż po ich burzliwym rozstaniu. Sytuacja jest niezręczna, gdy dowiaduje się, kim jest ta „wybranka”.

Zauroczona Biernackim Laura chce z nim spędzić romantyczny wieczór, więc prosi Martę o nieco prywatności. Tymczasem Adam niespodziewanie spotyka swoją dawną miłość z czasów studiów. Czy wpłynie to na jego rozwijającą się relację? Obie panie nagle się poznają.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.