2023-11-03

„Pierwsza miłość” - odcinek 3685: „Mamy dzisiaj szczęście”

Biernacki ponownie wpada na Małgosię i razem wspominają studenckie czasy. Zatracony w rozmowie Adam nawet nie zauważa przechodzącej obok Laury. Ta jest zdumiona jego zachowaniem. Czy to początek końca ich relacji? Pani Halinka tłumaczy koleżance, kim tak naprawdę jest kobieta, która aż tak bardzo zaabsorbowała jej partnera.

Doktor Gorczyca przekazuje Kindze wyniki jej ostatnich badań. Prosi Janka, żeby wpłynął na żonę i zapewnił jej odpoczynek. Nie mogą ponownie dopuścić do tego, co wydarzyło się kilka dni temu. Sytuacji nie należy bagatelizować. Przyjaciółki zastanawiają się jak jej pomóc w tym trudnym czasie. Wpadają na dość kosztowny pomysł.

Biały jest zaskoczony propozycją Marysi, w sprawie objęcia stanowiska asystenta dyrektorki kliniki We-Med. Kamil domyśla się, że to Iga się za nim wstawiła. Mimo obaw, stara się wypaść jak najlepiej. Grażyna ma dla niego niełatwe zadania. Chłopak ma jednak kilka asów w rękawie.

Miki postanawia urozmaicić babski wieczór przyjaciółek. Widać, że pasierb Małgosi ma niespożytą energię i wyjątkową łatwość w nawiązywaniu kontaktów towarzyskich. Może to jednak okazać się kiedyś dość zgubne.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.