2023-10-31

Ekipa programu „Nasz nowy dom” na planie 22. sezonu!

Na tę chwilę czekało wiele potrzebujących rodzin. Ruszyły nagrania nowych odcinków. Niezawodna ekipa podjęła wyzwanie przeprowadzenia remontów, które odmieniają losy bohaterów produkcji. Prowadząca Ela Romanowska oraz architekci i budowlańcy odwiedzają kolejne miejsca w Polsce. Praca jest trudna, ale dla nich nie ma rzeczy niemożliwych! Dwudziesty drugi sezon programu „Nasz nowy dom” wiosną w Polsacie.

Co w 22. sezonie?
Nagrania nowych odcinków oznaczają remonty w kolejnych miejscowościach, m.in. w Żywcu, gdzie w październiku pojawiła się ekipa programu. W 22. sezonie jej niezawodny skład pozostaje bez zmian. W roli prowadzącej Ela Romanowska, a obok niej znana już widzom drużyna architektów: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej i Maciej Pertkiewicz oraz niezawodni kierownicy budowy Przemysław Oślak i Wiesław Nowobilski.

Wciąż wielu czeka na pomoc
Ideą realizowanej od 2013 roku produkcji jest to, by odmienić warunki mieszkaniowe rodzin, a często i całe życie najbardziej potrzebujących. Polsat wyremontował już niemal 300 domów, ale czekających na pomoc nadal jest bardzo wielu. W 22. sezonie widzowie poznają przejmujące historie kolejnych bohaterów. To gwarancja nowych emocji i wzruszeń, a dla architektów i budowlańców ogrom pracy, ale finalny efekt i radość rodzin zawsze pokazują, że warto pomagać!

Nasz nowy dom w czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat