2023-08-24

Wiesław Nowobilski: „Nasz nowy dom” nieustannie wzrusza

Podczas pięciodniowych remontów łączy zaciętość góralskiego charakteru z pogodnym usposobieniem, aby wszystkie prace zostały wykonane na czas. Wiesław Nowobilski podkreśla, że bez względu na upływ czasu towarzyszy mu duma z pomocy innym i wzruszenie podczas oglądania odcinków. 21. sezon programu „Nasz nowy dom” od 7 września w czwartek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Nasz nowy dom online na polsatboxgo.pl.

Radość z pracy dla potrzebujących rodzin
Wiesław Nowobilski dołączył do ekipy programu w 9. edycji. Po raz pierwszy widzowie zobaczyli go na ekranie jesienią 2017 roku. - Jeżeli się nie mylę, to robię trzynasty sezon. Każda historia i każda rodzina jest inna. Kiedy potem oglądam odcinki i widzę radość i łzy szczęścia w oczach, bo dostali nowe życie, to bardzo mnie to wzrusza. Cieszę się, że mogę w tym uczestniczyć - mówi.

Pięć dni ciężkiej pracy i...
W każdym odcinku po obejrzeniu domu lub mieszkania ekipa budowlana niezwłocznie przystępuje do pracy. Rodzina wraca po pięciu dniach, więc nie ma czasu do stracenia. Szczególnie że nie brakuje nieprzewidzianych sytuacji, które wymagają zmiany planu działania. Który moment remontu jest najbardziej przyjemny? - Ten ostatni dzień, kiedy oddaję architektowi klucze. To dla mnie wielka satysfakcja po kilku dniach naprawdę ciężkiej pracy - podkreśla Wiesław Nowobilski w rozmowie z POLSAT.PL.

  

Nasz nowy dom od 7 września w czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat