2023-05-16

„Nasz nowy dom” z Elżbietą Romanowską. Pierwsze zdjęcia!

W poniedziałek 15 maja rozpoczęły się nagrania do dwudziestego pierwszego sezonu programu „Nasz nowy dom” z nową prowadzącą. Ela Romanowska ma za sobą pierwszy dzień na planie oraz spotkanie m.in. z Maciejem Pertkiewiczem i niezawodną ekipą Przemysława Oślaka. Zobacz zdjęcia z przygotowań do remontu! Nowe odcinki od 7 września w czwartek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Nasz nowy dom online na polsatboxgo.pl.

Radość z niesienia pomocy
- Jest we mnie wiele emocji, od ekscytacji po stres czy sobie poradzę. Na szczęście ten stres działa na mnie motywująco. Cieszę się, że jestem częścią wspaniałej ekipy, działającej w tak słusznej sprawie - mówi Ela Romanowska. - „Nasz nowy dom” to program, który realnie zmienia życie ludzi i daje nadzieję tym, którym niejednokrotnie jej zabrakło. Cieszę się, że mogę w tych ważnych momentach towarzyszyć potrzebującym rodzinom. To ich poruszające, często bardzo trudne historie są głównymi bohaterami produkcji - podkreśla nowa prowadząca.

Kim jest Ela Romanowska?
Aktorka a koncie ma role między innymi w serialach „Samo życie”, „Pierwsza miłość”, „Świat według Kiepskich”. Widzowie Polsatu znają ją także z występów w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” oraz muzycznym show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Premierowe odcinki 21. sezonu programu „Nasz nowy dom” jesienią 2023 roku w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat