2023-05-11

Ela Romanowska nową prowadzącą „Nasz nowy dom”

Aktorka znana widzom Polsatu m.in. z ról w serialach „Samo życie”, „Pierwsza miłość” i „Świat według Kiepskich” oraz występów w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” i „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dołącza do ekipy programu „Nasz nowy dom”. Start zdjęć do nowego, 21. sezonu produkcji z udziałem Eli Romanowskiej w połowie maja. Emisja jesienią 2023 roku na antenie stacji.

Oglądaj Nasz nowy dom online na polsatboxgo.pl.

Kim jest nowa prowadząca „Nasz nowy dom”?
Ela Romanowska to doskonale znana widzom Polsatu aktorka. Na koncie ma role między innymi w serialach „Samo życie”, „Pierwsza miłość”, „Świat według Kiepskich”, „W rytmie serca”, a także w nowej produkcji Polsat Box Go „Swaci”. Przebojem zdobyła też serca fanów w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W piątej edycji w parze z Rafałem Maserakiem doszła do finału. Była również finalistką jedenastego sezonu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Z pomocą potrzebującym
„Nasz nowy dom” gości na antenie Polsatu od dziesięciu lat i od początku cieszy się niesłabnącą sympatią widzów. Do tej pory ekipa programu wyremontowała już prawie 300 domów i mieszkań najbardziej potrzebujących rodzin w całej Polsce.

Nasz nowy dom w czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat