2023-09-26

Płeć piękna udowadnia swoją klasę w „Ninja Warrior Polska”

Na co stać kobiety w sportowym show? Odpowiedź w czwartym odcinku ósmej edycji, w którym na torze między innymi influencerki i zawodniczki MMA: Klaudia Kołodziejczyk (Sheeya), Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska. Do tego na starcie także dwie finalistki programu. Jakie będą efekty rywalizacji? „Ninja Warrior Polska” we wtorek o godz. 20:05 w Polsacie.

Z ringu na tor
Klaudia Kołodziejczyk, znana jako Sheeya, to popularna polska influencerka oraz trenerka personalna. Widzowie znają ją głównie z TikToka oraz Instagrama. Amatorsko zajmuje się również mieszanymi sztukami walki - jest jedną z zawodniczek federacji Fame MMA. To pogromczyni arbuzów, które pod naciskiem jej muskularnych ud roztrzaskują się na pół. Prywatnie dziewczyna jednego z najbardziej popularnych influencerów w Polsce - Tomka „Gimpera” Działowego.

Zakochane startują razem
Swoje siły na torze postanowiły także sprawdzić inne lubiane influencerki oraz zawodniczki MMA: Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska! Na platformie YouTube działają wspólnie pod nazwą „Power Girls”. Razem brały też udział w programie „Top Model”. Agnieszka kilka lat temu trenowała kickboxing, a od pewnego czasu jest zakochana w MMA.

To jednak nie wszystko!
W „Ninja Warrior Polska” startują również weteranki programu. Najlepsze z najlepszych w tym kraju, a wśród nich:
- Katarzyna Jonaczyk: Last Woman Standing siódmej edycji, Mistrzyni Europy OCR 2023. Jest świeżo upieczoną złotą medalistką Mistrzostw Świata Biegów Przeszkodowych organizowanych przez Międzynarodową Federację Sportów Przeszkodowych (FISO). Zawody organizowane były 14-17 września w belgijskim Genk, gdzie Polka zdeklasowała konkurencję.
- Carolina Filipek: jedna z trzech Polek, która dotarła do finału „Ninja Warrior Polska”.
- Katarzyna Wurszt: najniższa, ale i najwaleczniejsza półfinalistka 6. edycji programu.

  

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat