2023-09-19

Wojtek Borkowski znów w „Ninja Warrior”, ale teraz w nowej roli

Zawodnik nie bierze udziału w ósmym sezonie show, ale pojawia się na widowni. Wojtek Borkowski kibicuje Pawłowi Murawskiemu, który startuje w biegu w trzecim odcinku. Jak ocenia szansę kolegi na przejście całych eliminacji? Ile osób próbuje wejść na Górę Midoriyama i czy komuś w końcu uda się zdobyć pierwszy tytuł polskiego ninja? Nowe odcinki „Ninja Warrior Polska” we wtorek o godz. 20:05 w Polsacie.

Rzeczy ważne i ważniejsze
Wojtek Borkowski to zawodnik, którego nie trzeba przedstawiać fanom „Ninja Warrior Polska”. W szóstej edycji na oczach widzów oświadczył się swojej wybrance. - Powiedziałem A, trzeba powiedzieć B. W tym sezonie podczas nagrywek lecę po prostu na kawalerski. Przygotowuję się do ślubu i wesela - tłumaczy, dlaczego nie startuje w biegu.

Zawodnicy ninja jak rodzina
- Przyjechałem specjalnie dla Pawła Murawskiego. On potrzebuje tego wsparcia. Przygotował bardzo mocno ten rok, więc nie martwię się o to, czy będzie dobrze - mówi Wojtek Borkowski, który obejrzy poczynania kolegi z trybun. W dniu nagrania odcinka córeczki zawodnika obchodziły pierwsze urodziny, więc wszyscy liczyli na podwójne świętowanie.

Spora konkurencja
Wojtek Borkowski ocenia też zawodników ósmego sezonu. - Paweł ma największe szanse moim zdaniem. Nigdy tak mocno nie przepracował roku pod względem wytrzymałości na linie. Myślę, że w tym sezonie kilka osób stanie pod liną i wciśnie buzzer, więc będzie decydował czas. Wiem, bo trenowałem z nim, jak mocno się przygotowywał. Jest wielu dobrych zawodników, są i nowe osoby, które mogą wnieść bardzo dużo do tego programu - przewiduje.

Kto faktycznie okaże się najlepszy w „Ninja Warrior Polska”? Jakie są rozstrzygnięcia trzeciego odcinka?

  

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat