2023-09-05

Zawodnicy „Ninja Warrior” jak rodzina. Ślub i chrzest!

Wojciech Borkowski Paweł Murawski razem w najważniejszych momentach życia. Weterani sportowej rywalizacji na torze podzielili się z fanami zmianami w ich prywatnym życiu. Pierwszy z nich wziął ślub, a drugi ochrzcił córeczki. Jak wyglądały te wyjątkowe wydarzenia? W jaki sposób gratulowali pozostali zawodnicy? „Ninja Warrior Polska” od 5 września we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Jedyny taki dzień w życiu
Wojciech Borkowski oświadczył się swojej ukochanej w szóstym sezonie „Ninja Warrior Polska”, kiedy ta dopingowała go z trybun. - Jesteś ze mną na dobre i na złe. Jesteś wtedy, kiedy jeżdżę na wózku, chodzę o kulach i kiedy jestem zły. Chcę, żebyś wiedziała, że ja pamiętam o tym i doceniam to - powiedział wtedy. Para przygotowywała się do ceremonii, a w międzyczasie zawodnik był na wyjeździe kawalerskim w Chorwacji. Towarzyszył mu między innymi zawodnik show Maksym Riznyk.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Film Ślubny | VSTwedding (@vstwedding)

Już po wszystkim
„Piękny to był czas - pełen wielu emocji. Niezapomniana chwila! Kiedy już zdecydujesz się spędzić z kimś resztę swojego życia, chcesz, żeby ta reszta życia zaczęła się jak najszybciej. W takim razie czas start!” - napisał Wojciech Borkowski w mediach społecznościowych, dzieląc się zdjęciami ze ślubu i wesela.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Film Ślubny | VSTwedding (@vstwedding)

Podwójne szczęście
Paweł Murawski i Wojciech Borkowski rywalizują na torze, ale są przyjaciółmi poza nim. Pierwszy z zawodników zaprosił na chrzest córek drugiego. „Można powiedzieć, że zostaliśmy rodziną” - zdradził „Ninja Witcher”. Wydarzenie komentowali pozostali znani z programu. „Ale pięknie wyglądacie na tym trzecim zdjęciu” - napisał Mateusz Wieczorek. „Gratuluję jedynej słusznej decyzji i stu lat wspólnej i szczęśliwej drogi” - skomentował Wojciech Węcławowicz.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paweł Murawski (@ninja_witcher)

Którego z tych zawodników widzowie zobaczą w ósmej edycji „Ninja Warrior Polska”? Odpowiedź we kolejne wtorki na antenie Polsatu!

  

Ninja Warrior Polska od 5 września we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat