2023-08-15

„Ninja Warrior Polska”: „Juras” o faworytach do zwycięstwa

Prowadzący program wskazuje na zawodników, którzy mogą zajść najdalej. Łukasz „Juras” Jurkowski w specjalnej rozmowie z POLSAT.PL o tym, czego mogą spodziewać się widzowie w ósmym sezonie show. Jak sportowiec widzi szansę weteranów show i zupełnie nowych osób? Która z gwiazd podchodzi do biegu z największą powagą? Nowe odcinki „Ninja Warrior Polska” od 5 września we wtorek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na polsatboxgo.pl.

Przekorny los
Łukasz „Juras” Jurkowski nie ma wątpliwości, że nowa edycja „Ninja Warrior Polska” oznacza wiele niespodzianek. - Przyznaję uczciwie, że wydawało mi się, że ciężko mnie czymś zaskoczyć. Szczególnie, że jest to ósmy sezon - mówi. - Będzie obfitował w niesamowite, sportowo-prywatne historie. Dużo sportowego szczęścia i niestety dużo sportowych dramatów kilku topowych zawodników. To jest naprawdę niesamowite, że ten program jeszcze potrafi zaskakiwać - komentuje gwiazda.

Kto najlepszy? Oto przewidywania!
Kto według sportowca ma szansę na zdobycie Góry Midoriyama? - Faworytów jest kilku. Na pewno względem tego, co wydarzyło się w ostatnim sezonie, mówię tutaj o tej pół sekundzie, której zabrakło do wielkiego szczęścia Janka Tatarowicza i dołączenia do elity światowego ninja, stawia go w tym gronie. Janek bardzo dużo trenuje, aby ten czas został złamany - mówi „Juras”. Jakie jeszcze ma przewidywania, co do najlepszych zawodników? Które nazwiska padają w wywiadzie?

Gwiazdy też potrafią!
W ósmym sezonie nie zabraknie sportowych emocji, ale i rozrywki. Z torem mierzyć się będą goście specjalni. Jak zaznacza Łukasz Jurkowski gwiazdy coraz śmielej pokazują swoje umiejętności. - Kuba Zdrójkowski jest takim wariatem, który bierze to bardzo na poważnie. Ale nie tylko on. Chciałbym przypomnieć, że Michał Baryza przychodził do tego programu jako celebryta, a teraz jest jednym z czołowych zawodników - opowiada prowadzący show.

Czy na tor powróci Igor Fojcik? Czego jeszcze mogą spodziewać się widzowie? Zobacz wideo!

  

Ninja Warrior Polska od 5 września we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat