2023-08-08

Karolina Gilon: Jestem dumna z kobiet w „Ninja Warrior Polska”

Prowadząca show dla POLSAT.PL o tym, co czeka na widzów w ósmym sezonie. Karolina Gilon zapowiada kolejne zmagania na niezwykle wymagającym torze. Co mówi o zawodnikach biorących udział w rywalizacji? Czy emocje w programie będą związane tylko ze sportowym aspektem? Zobacz wideo! Nowe odcinki „Ninja Warrior Polska” od 5 września we wtorek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na polsatboxgo.pl.

Płeć piękna ciągle w grze
Karolina Gilon uchyla rąbka tajemnicy na temat ósmej serii „Ninja Warrior Polska”. - Wydarzy się bardzo dużo, ale to, co muszę podkreślić jako kobieta, że kobiety w tym ósmym sezonie to petarda. Jestem dumna z tych dziewczyn. Będzie co oglądać - zapowiada gwiazda.

Oni mogą wygrać
W siódmym sezonie na szczyt próbowało się wspiąć dwóch zawodników:  Jan Tatarowicz i Grzegorz Niecko. - To są fantastyczni zawodnicy, dają czadu. Mocno trzymam za nic kciuki - mówi Karolina Gilon o sportowcach, którzy pojawią się na torze. Czy typuje jeszcze kogoś do walki o nagrodę główną? - Nie mogę zdradzać faworytów, ale mam swoje perełki. Muszę przyznać, że ci, których obstawiamy, że na pewno wejdą na Górę Midoriyama, niestety czasami lądują w naszym basenie, który niczego nie wybacza - opowiada.

Sport i rozrywka w jednym
Prowadząca zdradza także niespodzianki poza torem. - Będą odcinki tematyczne, nawet my prowadzący będziemy się przebierać i pokazywać z różnej dzikiej strony. Będzie dużo humoru, bo Jurek i „Juras” mają wspaniałe dialogi między sobą, czasami ja z nimi wpadam w te żarciki. Będzie wesoło i emocjonująco, a momentami nawet wzruszająco - zaznacza.

  

Ninja Warrior Polska od 5 września we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat