2023-08-08

„Ninja Warrior Polska” od 5 września. Nowe nagrody!

Góra Midoriyama wciąż do zdobycia. Czy wydarzy się to w ósmym sezonie programu? Niespożyta energia, duch walki i wielka przyjacielska więź zawodników to piorunujący pakiet, który gwarantuje sportowe emocje. Oprócz weteranów na torze także wiele gwiazd. Wśród nich między innymi medalista mistrzostw świata tyczkarz Piotr Lisek. Nowe odcinki „Ninja Warrior Polska” od 5 września we wtorek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na polsatboxgo.pl.

Poziom rośnie z edycji na edycję
To będzie spektakularna edycja. Na nowym torze przeszkód najlepsi z najlepszych, którzy z sezonu na sezon zrobili niewiarygodne postępy. W pierwszej edycji programu zawodnicy potrzebowali około trzech minut, żeby pokonać tor eliminacyjny, teraz potrafią to zrobić nawet w czterdzieści sekund! Nic dziwnego - polscy ninja tworzą najlepszą ligę ninja w Europie!

Weterani czy debiutanci?
W ósmym sezonie z torem zmierzy się 168 zawodników i zawodniczek. Są to giganci ninja dobrze znani z poprzednich odsłon sportowego programu, ale też debiutanci - osoby, które rozpoczęły swoją przygodę z tą dyscypliną sportową pod wpływem obejrzenia pierwszej polskiej edycji. Czy świeża krew swoimi umiejętnościami dorówna niepokonanym dotąd mistrzom? Bez względu na wiek, płeć i stopień zaawansowania, wszyscy zawodnicy mają do pokonania te same piekielnie trudne przeszkody. Każdy odcinek „Ninja Warrior Polska” składa się z toru eliminacyjnego, wyścigu Power Tower oraz z toru półfinałowego.

Nowe nagrody
Czterech najlepszych zawodników z każdego odcinka przechodzi do wielkiego finału. Ci, którzy pokonają wszystkie przeszkody mają szansę zmierzyć się z Górą Midoriyama. Wejście na 21-metrową linę w czasie poniżej 25 sekund gwarantuje tytuł Ninja Warrior Polska, trofeum Shurikena i wygraną w wysokości 200 000 złotych! Zawodniczka lub zawodnik, który dojdzie najdalej nie zdobywając szczytu Midoriyama zdobywa tytuł Last Warrior Standing i 30 000 zł! Zawodniczka, która nie zdobędzie tytułu Last Warrior Staning, ale będzie najlepsza z kobiet zdobędzie tytuł Last Woman Standing i nagrodę w wysokości 20 000 zł!

Goście specjalni
W programie wystąpią m.in. medalista mistrzostw świata, aktualny rekordzista Polski w skoku o tyczce Piotr Lisek. Z torem ninja zmierzy się również zawodnik mieszanych sztuk walki, utytułowany strongman Mariusz Pudzianowski, raper Popek, aktor Jakub Zdrójkowski oraz popularna influencerka, zawodniczka Fame MMA Klaudia Kołodziejczyk, znana pod ksywką Sheeya. Do walki zagrzewać będą niezastąpieni: Karolina Gilon, Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski.

  

Ninja Warrior Polska od 5 września we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat