2023-05-15

Z „Farmy” do „Ninja Warrior Polska”. Bracia komentują!

Piotr i Paweł Czubkowscy o treningach do sportowego programu Polsatu. Zawodnicy z drugiej edycji programu „Farma” zdradzają, z kim i w jaki sposób przygotowują się, żeby jak najlepiej wypaść na skomplikowanym torze. Jakie mają nastawienie przed biegiem z przeszkodami? Czego oczekują od samych siebie w rywalizacji w „Ninja Warrior Polska”?

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na polsatboxgo.pl.

Spełnić marzenie
Bracia Czubkowscy zyskali popularność, biorąc udział w drugim sezonie „Farmy”. Nie poprzestają jednak na tym reality show i przygotowują się do „Ninja Warrior Polska”. - Program obejrzałem parę lat temu i obiecałem sobie, że kiedyś tam pójdę. Nie wiedziałem jeszcze wtedy, jak ułoży się moje życie i że będziemy na „Farmie” - przyznaje Piotr.

Treningi z Last Man Standing
Wyjątkowy duet sięgnął po pomoc Pawła Murawskiego, który zdobył tytuł Last Man Standing w szóstym sezonie. - Mamy rozpisany przez niego plan treningowy oraz widzimy się z nim raz w tygodniu, na zajęciach, podczas których uczy nas techniki. Trwa to już około dwóch miesięcy - zdradza Piotr. Panowie chętnie dzielą się efektami przygotowań w mediach społecznościowych. - Nasz cel to przede wszystkim zrobić konkurencję między nami. Zobaczyć, któremu z nas pójdzie lepiej. Oczywiście tak naprawdę relatywnie krótko trenujemy, ale jest coraz lepiej - dodaje pełen nadziei trener personalny.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez PIotr i Pawel Czubkowscy (@bracia_czubkowscy_)

Przeżycie jedyne w swoim rodzaju
- Moim zdaniem warto zgłosić się do „Ninja Warrior” z kilku powodów. Co prawda sam jeszcze w nim nie byłem, ale wydaje mi się, że to może być fajna przygoda - mówi Paweł. Docenia możliwość pokazania się w „Farmie”, ale czas na nowe wyzwania. - Byłem w innym programie telewizyjnym, więc wiem, że tego typu rzeczy są naprawdę ciekawe. Wydaje mi się, że jest to też ogromna motywacja do pracy nad sobą - kontynuuje w rozmowie z POLSAT.PL.

Jaki musi być ninja?
Panowie pochylili się nad kwestią tego, kto może wygrać program. Jakie cechy powinien mieć prawdziwy polski ninja? - Wiemy już, jak wygląda ten rodzaj treningu i naprawdę potrzebna jest żelazna dyscyplina, warunki fizyczne, trochę szczęścia i zimna głowa. Tutaj bardzo ważna jest psychika, czasem ważniejsza niż sprawność fizyczna - podkreśla Piotr. Jego brat jest podobnego zdania. - Psychika na pewno odgrywa kluczową rolę, szczególnie w przypadku takich początkujących osób jak my - mówi.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez PIotr i Pawel Czubkowscy (@bracia_czubkowscy_)

Jak poradzą sobie bracia Czubkowscy w eliminacjach? Któremu z nich uda się dotrzeć dalej na torze „Ninja Warrior Polska”?

  

Ninja Warrior Polska od 5 września we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat