2023-04-24

Casting do programu „Ninja Warrior Polska”. Zgłoś się!

Góra Midoriyama i nagrody główne czekają w ósmej edycji sportowego show. W siódmej serii tylko pół sekundy zabrakło, aby pierwszy Polak otrzymał upragniony prestiżowy tytuł zwycięzcy programu. Na szczęście to nadal jest możliwe, bo ruszył casting do kolejnego sezonu „Ninja Warrior Polska”. Zobacz, co należy zrobić, żeby wziąć udział i zmierzyć się z torem przeszkód.

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na polsatboxgo.pl.

Na sam szczyt
Bohaterem siódmego sezonu „Ninja Warrior Polska” został Jan Tatarowicz. Uczestnik z Gdańska dotarł najdalej ze wszystkich zawodników, zdobywając tym samym tytuł Last Man Standing. Mimo bardzo młodego wieku 22-letni chłopak startował już w czterech edycjach show. - To jest tym bardziej ekscytujące, że udało mi się pokonać całą Górę Midoriyama. Niestety zabrakło pół sekundy. A po występie Igora Fojcika wszyscy wtedy mówili, że dwadzieścia pięć sekund to jest niemożliwe, żeby wspiąć się na dwudziestojednometrową linę. Mi się udało, ale zabrakło niewiele - mówił po finale. Katarzyna Jonaczyk została najlepszą wśród kobiet i to ona wywalczyła tytuł Last Woman Standing.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ninja Warrior Polska (@ninjawarriorpolska)

Niezapomniane wrażenia
„Ninja Warrior Polska” dostarcza widzom prawdziwych i niepowtarzalnych sportowych emocji. Każdy, kto nie boi się wyzwań i lubi aktywność fizyczną, może wziąć udział w tych niezwykłych zawodach sportowych. Kogo zobaczymy w ósmej edycji? Kolejny sezon może zaskoczyć, bo liga zawodników i kibiców ninja powiększa się w zaskakującym tempie!

 
 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ninja Warrior Polska (@ninjawarriorpolska)

Nie czekaj i zgłoś się!
Aby wystąpić w programie, należy najpierw wypełnić formularz zgłoszeniowy, a następnie wziąć udział w castingu, sprawdzającym predyspozycje uczestnika. Nieważne, czy jesteś amatorem, czy zawodowcem, kobietą czy mężczyzną. Z torem „Ninja Warrior” zmierzyć może się każdy! Żeby wystąpić w programie, wystarczy mieć ukończone 18 lat. Mile widziane są także te osoby, którym kibicowaliśmy w poprzednich edycjach show.

Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem formularza na stronie www.ninjawarrior.polsat.pl.

  

Ninja Warrior Polska od 5 września we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat