2023-04-11

Jan Tatarowicz najlepszy w 7. edycji „Ninja Warrior Polska”

Zobacz wywiad ze zdobywcą tytułu Last Man Standing siódmej edycji sportowego show Polsatu! Jan Tatarowicz dorównał wyczynom Igora Fojcika z czwartej serii i również miał szansę zdobyć Górę Midoriyama. Czego ostatecznie zabrakło, żeby sięgnąć po nagrodę główną i czek o wartości 150 tysięcy złotych? Jak uczestnik komentuje rywalizację na torze „Ninja Warrior Polska”?

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na polsatboxgo.pl.

Blisko spełnienia marzeń
Jan Tatarowicz nie krył podekscytowania z tego, jak zakończyła się siódma edycja „Ninja Warrior Polska”. - To jest tym bardziej ekscytujące, że udało mi się pokonać całą Górę Midoriyama. Niestety zabrakło pół sekundy - mówi zdobywca tytułu Last Man Standing. Przy okazji swojego osiągnięcia wspomina wyczyn innego uczestnika, Igora Fojcika: - Wszyscy wtedy mówili, że dwadzieścia pięć sekund to jest niemożliwe, żeby wspiąć się na dwudziestojednometrową linę. Mi się udało, ale zabrakło niewiele - zaznacza.

Niespodzianki na torze
Trener personalny podsumowuje siódmą serię sportowego show i zwraca uwagę na tor finałowy. - Poziom był bardzo wysoki. Szczerze myślałem, że na linie będzie więcej osób - mówi Jan Tatarowicz. - Bardzo się zaskoczyłem, kiedy Paweł Murawski czy Michał Grochoła wpadli do wody - dodaje uczestnik. Warto podkreślić, że szansę na zdobycie szczytu miał również Grzegorz Niecko, jednak wypadł dużo gorzej pod względem czasowym.

Nagroda pocieszenia
Na co Jan Tatarowicz przeznaczy czek o wartości 15 tysięcy złotych dla zdobywcy tytułu Last Man Standing? - Nie zastanawiałem się nad tym, to się pewnie okaże na dniach - zdradza najlepszy uczestnik „Ninja Warrior Polska”.

  

„Ninja Warrior Polska” - edycja 7, zobacz odcinek 7:

Dziękujemy za wspólne oglądanie 7. edycji programu Ninja Warrior Polska w Telewizji POLSAT!

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat