2023-04-11

Last Woman Standing specjalnie dla POLSAT.PL. Zobacz wideo!

Katarzyna Jonaczyk najlepszą kobietą w siódmej edycji „Ninja Warrior Polska”. Uczestniczka była lepsza niż Carolina Filipek i z tego względu zgarnęła czek o wartości 5 tysięcy złotych. Co mówi zdobywczyni tytułu Last Woman Standing po zakończeniu rywalizacji? Jak ocenia tory finałowe? Czego jej zdaniem zabrakło, aby przejść przez wszystkie przeszkody?

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na polsatboxgo.pl.

Wielki zaszczyt
- Niedowierzam, jest to przeogromne wyróżnienie - mówi Katarzyna Jonaczyk, zdobywczyni tytułu Last Woman Standing w siódmej edycji show. - Jestem naprawdę szczęśliwa, ponieważ wiem, jaką drogę mnie to kosztowało - wspomina uczestniczka, która brała udział w programie po raz czwarty. Jak komentuje przeszkody, z którymi zmierzyła się w tej serii? - Tor był dla mnie lepszy niż półfinałowy. Dużo bardziej wole tory zwinnościowe, z lotami, ze skokami - ocenia.

Lekcja na przyszłość
Katarzyna Jonaczyk nie przeszła pierwszego etapu, ale tłumaczy to ogromnym stresem. - Sam fakt bycia w finale był lekko przytłaczający i to skupienie na pewno nie było na takim poziomie, jak być powinno - mówi uczestniczka. Jest jednak szczęśliwa z bycia najlepszą w siódmym sezonie i ma apetyt na więcej. - Na pewno wyniosę wnioski na ewentualną przyszłą edycję - kończy.

  

„Ninja Warrior Polska” - edycja 7, zobacz odcinek 7:

Dziękujemy za wspólne oglądanie 7. edycji programu Ninja Warrior Polska w Telewizji POLSAT!

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat