2023-02-24

„Farma”: Casting do trzeciej edycji programu. Zapraszamy!

Co zrobić, żeby zostać uczestnikiem lub uczestniczką reality show Polsatu? W trakcie wielkiego finału drugiej polskiej edycji programu „Farma” ogłoszono start castingu do kolejnej! Każdy może zmierzyć się z wyzwaniami w gospodarstwie, wziąć udział w emocjonujących pojedynkach i zadaniach, a na końcu sięgnąć po Złote Widły oraz tytuł Super Farmera. Nie zwlekaj. Sprawdź szczegóły i zgłoś się już teraz!

Oglądaj Farma online na polsatboxgo.pl.

„Farma” czeka na nowych mieszkańców
Ty także możesz przekonać się, czy jesteś gotowy na funkcjonowanie w gospodarstwie pozbawionym wygód i rywalizację z pozostałymi uczestnikami. Na kandydatów do tytułu Super Farmera czekają pobudki o świcie i niełatwe obowiązki, czyli opieka nad zwierzętami, prace rolnicze oraz Zadania Tygodnia. A przede wszystkim ostra walka o nagrodę główną! Jakie atuty okażą się w niej najważniejsze?

Przeżyj przygodę życia!
W trzeciej polskiej edycji programu ponownie dzień po dniu i tydzień po tygodniu toczyć się będzie emocjonująca rozgrywka. Nikt nie wie, jaka taktyka zapewni finał. Współpraca i sojusze, czy szczególne umiejętności i mocny charakter? Sprawdź, co możesz dać z siebie w ciężkich warunkach i czy będzie to Twoja droga do sukcesu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Farma (@farmapolsat)

Co zrobić, żeby trafić na „Farmę”?
Wyślij swoje zgłoszenie do trzeciej polskiej edycji programu „Farma”. Czeka na Ciebie przygoda życia, kupa siana i wielka popularność!

Formularz zgłoszeniowy do programu „Farma” dostępny jest tutaj!

Regulamin castingu do trzeciej edycji

  

Producentem wykonawczym programu jest Constantin Entertainment Polska.