2023-06-28

„Ninja Warrior Polska”: Wojtek Borkowski na kawalerskim

Weteran programu, który oświadczył się w szóstej edycji, o krok bliżej ślubu. Zawodnik dzieli się wrażeniami z Chorwacji, gdzie wraz ze znajomymi celebrował ostatnie momenty w życiu kawalera. Co Wojtek Borkowski pisze o wycieczce i kto towarzyszył mu w tak wyjątkowych chwilach? Nowe odcinki „Ninja Warrior Polska” jesienią 2023 roku w Telewizji POLSAT.

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na polsatboxgo.pl.

Miłość na dobre i na złe
W szóstym sezonie „Ninja Warrior Polska”, Wojtek Borkowski zaskoczył wspierającą go z trybun partnerkę. - Jesteś ze mną na dobre i na złe. Jesteś wtedy kiedy jeżdżę na wózku, chodzę o kulach i kiedy jestem zły. Chcę, żebyś wiedziała, że ja pamiętam o tym i doceniam to - mówił zawodnik, po czym oświadczył się ukochanej. Usłyszał wtedy magiczne „tak”, a pozostali sportowcy i prowadzący program świętowali razem z zakochaną parą.

Wyjazd życia
Ślub zbliża się wielkimi krokami. Wojtek Borkowski zabrał znajomych panów i w ramach wieczoru kawalerskiego bawili się w Chorwacji. Wśród zaproszonych gości był m.in. inny zawodnik programu Maksym Riznyk. - To był cudowny wyjazd, nie zapomnę go nigdy - pisze zaręczony sportowiec. - Niezliczone śmieszne sytuacje spowodowały, że lepszej pamiątki mieć się nie da. Po prostu ten wyjazd rozwalił system. Dziękuję ekipa - kończy.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ®️🇵🇱 ᴡᴏᴊᴛᴇᴋ ʙᴏʀᴋᴏᴡsᴋɪ🇵🇱®️ (@wojtek_niby_trenuje_ninja)

Ósmy sezon „Ninja Warrior Polska” jesienią w Polsacie.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska