2022-09-21

Zaręczyny w programie „Ninja Warrior Polska”. Zobacz wideo!

Wojciech Borkowski w trakcie nagrań poprosił ukochaną, aby została jego żoną. Weteran programu po występie na torze eliminacyjnym w czwartym odcinku szóstej edycji, zaskoczył swoją dziewczynę oświadczynami. Emocjonalna przemowa zakończona najważniejszym pytaniem miała miejsce przy Karoliine Gilon i publiczności obecnej w Arenie Gliwice. Zobacz wideo!

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na polsatboxgo.pl.

Finał? Nie było lekko!
Wojciech Borkowski pojawił się w czterech edycjach programu „Ninja Warrior Polska”. W każdej pokazał niemal nadprzyrodzone zdolności fizyczne, ale nie obyło się również bez niespodzianek. - Kontuzje w show zbieram, jak medale. Ciąży na mnie klątwa sędziego - mówi uczestnik. W trzecim sezonie, tak samo jako w obecnym, zmagał się z kontuzją kolana. W czwartej serii udało mu się osiągnąć najlepszy wynik. Pokonał tor eliminacyjny i został zwycięzcą pojedynku na Power Tower. Wszedł do finału ze Złotym Biletem. W czwartym odcinku szóstej edycji, choć nie pokonał Krzywej ściany, ostatecznie dołączył do grona finalistów.

Więcej niż sport
Z pewnością nie był to jedyny powód do radości dla Wojciecha Borkowskiego. 30-latek postanowił oświadczyć się swojej ukochanej na torze „Ninja Warrior Polska”. - Jesteś ze mną na dobre i na złe. Jesteś wtedy kiedy jeżdżę na wózku, chodzę o kulach i kiedy jestem zły. Chcę żebyś wiedziała, że ja pamiętam o tym i doceniam to - zaczął przemowę zawodnik. Wyjaśnił, że jednym z powodów wykonania operacji kolana było to żeby mógł uklęknąć przed swoją wybranką i zadać to najważniejsze pytanie. Zaskoczona dziewczyna powiedziała „tak”, przyjmując oświadczyny chłopaka. Gratulujemy!

  

„Ninja Warrior Polska” - edycja 6, zobacz odcinek 4:

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska