2023-03-24

„Pierwsza miłość” - odcinek 3588: Bez taryfy ulgowej

Karol zaprasza Michała na rozmowę kwalifikacyjną do biura. Podkreśla, że nie wierzy w spektakularne przemiany, ale zaznacza, że wie, kim był kiedyś. Czy to oznacza, że rozpoczną współpracę i będą mogli budować zupełnie nową zawodową relację na dawnych doświadczeniach? Weksler chce przetestować kandydata na swój sposób.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Marta żegna się z Emilką, która wylatuje do Australii, aby odciąć się od ostatnich wydarzeń i stresów z nimi związanych. Coś sprawia, że jej plany ulegają nagłej zmianie.

Zmartwionej Kalinie ciężko pogodzić się z faktem, że Magda postanowiła wrócić na oddział psychiatrii dziecięcej, aby móc kontynuować swoją terapię. Czuje, że zawiodła jako siostra i opiekunka.

Biały podczas rozmowy z Anką zauważa, że jeden z jej nowych kolegów ma u niej wyjątkowe względy. Kamil zastanawia się, czy coś łączy tajemniczego Colina z jego ukochaną.

Pomiędzy Arturem i Dorotą nadal napięta atmosfera. Lipiński i jego propozycja bardzo poróżniła parę. Przed nimi niełatwy czas.

Przygnębiona wydarzeniami ostatnich dni Celina próbuje znaleźć swoje miejsce w Wadlewie. Okazuje się, że ktoś nieoczekiwanie chętnie skorzysta z jej pomocy i towarzystwa.

Filip jest zazdrosny o Białego i chce wiedzieć, jakie Iga ma plany wobec Kamila. Odpowiedź dziewczyny nie daje mu spokoju. Postanawia pocieszyć się w ramionach Julity. Okazuje się nie być to teraz takie proste. Wygląda na to, że szczęście w miłości się od niego odwraca.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.