2023-03-23

„Pierwsza miłość” - odcinek 3587: Szczęście w nieszczęściu

Celina po wyjściu ze szpitala jest zdruzgotana zgliszczami swego spalonego domu. Roman stara się podtrzymywać ją na duchu i proponuje, żeby zamieszkała z nim u Śmiałka. Okazuje się, że starsza kobieta nie wie jeszcze o tragedii, która wydarzyła się w Wadlewie. Jak długo uda się utrzymać smutne wydarzenia w tajemnicy?

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Jolka i Tomek coraz częściej kłócą się, mieszkając we dwoje w małej kawalerce. Ich życie poza domami rodziców nie jest takie, jak sobie wyobrażali. Fabian szczerze rozmawia z córką i proponuje jej pracę w jego nowej firmie.

Wściekły Artur nie radzi sobie ze świadomością, że Dorota zaczyna piąć się po szczeblach kariery. Czuje, że zapłaci za to zbyt wysoką cenę. Już teraz niełatwo mu poradzić sobie samemu z Tosią. Frustracje wylewa na niewinną ofiarę.

Zdeterminowana i zmęczona wydarzeniami ostatnich dni Emilka, pakuje się na wylot do Australii. Śmiałek nie jest zadowolony z decyzji córki i prosi Bartka o powstrzymanie jej przed wyjazdem na drugi koniec świata.

Przebiegły Lipiński sprawdza Dorotę podczas zadania, które przygotował dla niej w Karpaczu. Znajomość języków obcych jest tu niezbędna, ale wygląda na to, że przyda się jeszcze inna umiejętność. Przed kobietą próba charakteru.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.