2023-03-17

„Pierwsza miłość” - odcinek 3583: Konflikt interesów

Grażyna chce wiedzieć, dlaczego Kacper po godzinach przyjmuje dodatkowych pacjentów i na czyj koszt są te wizyty. Obawia się, że może to wpłynąć na opinię, a tym samym pozycję kliniki na rynku. Dochodzi między nimi do nieprzyjemnej rozmowy. Marysia próbuje być mediatorem w tym sporze, ale to jeszcze bardziej zaognia trudną sytuację.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Dorota nie ma pojęcia jak powiedzieć Wekslerowi o propozycji Lipińskiego. Zasłania się różnymi wymówkami, aby tylko nie musieć konfrontować się z Wekslerem. Wie jednak, że rozmowa z szefem jest nieunikniona.

Wenerski chce spędzić wieczór z Marysią i jej córką, aby ta lepiej go poznała. O dziwo, Julka przystaje na tę propozycję. Marysia zastanawia się co lub kto wpłynął na zmianę jej nastawienia w stosunku do Jakuba.

Kalina bardzo przejmuje się przygotowaniami do urodzin Marlenki. Chce, żeby wszystko wypadło jak najlepiej, zwłaszcza że na uroczystość zaprosiła też ojca, z którym Magda nie ma najlepszego kontaktu. Siostrę stresuje również powrót do szkoły po kilkutygodniowym pobycie na oddziale psychiatrii. Czy oczekująca pomocy Kalina, nie wymaga od nastolatki zbyt dużo?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.