2023-03-13

„Pierwsza miłość” - odcinek 3579: Z pełną odpowiedzialnością

Entuzjastycznie nastawieni Kaśka i Fabian dostają pierwsze zlecenie dla swojej nowej firmy przeprowadzkowej. Starsza pani prosi ich o przekazanie części kolekcji do wyznaczonych placówek i osób. Niezdarność obu panów prowadzi do zniszczenia pewnej bardzo cennej wazy. Fabian postanawia uruchomić swoje dawne znajomości dla ratowania sytuacji.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Dorota dowiaduje się więcej na temat jej nowej klientki - Grażyny Weksler. Mówi współpracownikom, że kobieta wynajęła ją do sprzedaży własnego domu. Po biurze rozchodzą się plotki i domysły.

Na siłowni Dorota wpada na Lipińskiego, biznesmena, który inwestuje w drogie apartamenty i z którym Weksler bardzo chciałby robić interesy. Postanawia użyć sposobu, aby zwrócić na siebie jego uwagę. Czy mężczyzna złapie się na jej sztuczki?

Emilka jest w szoku po tym czego dowiedziała się od spotkanej w Wadlewie Alicji. Nie może uwierzyć, że Marcin ją okłamał i nadal utrzymywał z nią kontakt. Przeszukuje jego rzeczy, aby znaleźć jakikolwiek dowód potwierdzający wersję podawaną przez strażaczkę.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.