2023-03-06

„Pierwsza miłość” - odcinek 3574: „Bardzo mi przykro...”

Malwina odwiedza w szpitalu Stacha, który dochodzi do siebie po akcji gaszenia pożaru. To niebezpieczne wydarzenie sprawiło, że oboje zdali sobie sprawę z tego, ile dla siebie znaczą. Chcą na nowo spróbować być razem. Nie wszystkich czeka jednak szczęśliwe zakończenie. Celina i Marcin walczą w szpitalu o życie. Niestety jedno z nich umiera.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Przejęta Marysia przygotowuje posiłek, na który zaprosiła rodzinę Stachurów, aby omówić dalszy plan działania w sprawie konfliktu pomiędzy ich córkami. Chce, żeby Michał towarzyszył jej podczas tego spotkania. Niespodziewanie do mieszkania wpada pies Szofer, wyrządzając niemałe szkody. Julka bardzo przeżywa spotkanie ze Stachurami i pokazuje, jak bardzo jest jej przykro z powodu krzywdy, którą wyrządziła Klarze.

Fabian jest urażony faktem, że Kaśka oddał hulajnogi do naprawy obcemu człowiekowi. Jego ego zostało podkopane i nie pozostawia na mechaniku suchej nitki. Gdy chce pojechać do jego warsztatu, okazuje się, że podany przez „fachowca” adres nie istnieje, a numer telefonu jest już nieaktualny. Co gorsza, wszystkie nadajniki GPS zostały wyłączone. Do Kaśki i Lucynki powoli dociera, w co się wpakowali. Wizyta na komisariacie policji staje się nieunikniona.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.