2023-03-02

„Pierwsza miłość” - odcinek 3572: Nagłe turbulencje

Przed wylotem Anki na zagraniczne stypendium naukowe trwa wielkie poruszenie. Wszystkich zajmują ostatnie przygotowania i dopakowywanie najpotrzebniejszych rzeczy. Biały postanawia urządzić ukochanej pożegnalne śniadanie. Na lotnisku okazuje się, że dziewczyna przez pewne niedopatrzenie może wcale nie wylecieć z kraju.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Marcin jest zawiedziony brakiem zainteresowania kalendarzami, które miały pomóc w kupnie strojów dla członków OSP w Wadlewie. Nieoczekiwanie wójt Nowosiółek dzwoni z pewną propozycją. Śmiałek obawia się, że nie zrobi nic, co by nie było w jego interesie. Marcin przeprowadza ostatnią część szkolenia członków OSP. Kazanowa i Celina cieszą się na posiadanie straży we wsi i przygotowują oficjalne zakończenie szkolenia.

Artur, cały w nerwach, zbiera się do wyjścia na zajęcia muzyczne z Tosią. Na tę okazję przygotował specjalne, zdrowe i domowe wypieki. Dorota nie rozumie powagi sytuacji i uważa, że opowieści o Gustawie i jego gierkach są mocno przesadzone. Postanawia sama wybrać się z córeczką na zajęcia. Jak zostanie przyjęta przez uczestników?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.