2023-03-03

„Pierwsza miłość” - odcinek 3573: Walka z żywiołem

W całym Wadlewie słychać syrenę alarmową. Świeżo wyszkolony oddział OSP rusza do akcji ratunkowej. Okazuje się, że płonie dom Celiny. Młodzi strażacy mają okazję wykazać się w obliczu prawdziwego zagrożenia. Kobieta jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Zostaje wyniesiona z budynku i natychmiast zajmują się nią ratownicy medyczni.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Wenerski stara się pomóc Marysi w trudnych chwilach, które przechodzi w związku z zachowaniem Julki. Chce skupić jej uwagę na ich relacji i tym, co wciąż ich łączy. Pojawienie się Laury burzy cały nastrój. Marysia pyta Martę, czy jej kuzynka mieszka w ich kamienicy. Dowiaduje się przy tym, jakie zmiany zaszły u sąsiadów.

Kaśka jest pod wrażeniem umiejętności technicznych Fabiana, który sam naprawił zepsute hulajnogi. Jak na złość zauważają kogoś, kto umyślnie niszczy dopiero co wypożyczony sprzęt. Twierdzi, że jazda prawie kosztowała go życie przez to, że nie zadziałały hamulce. Fabian chce udowodnić, że hulajnoga jest w pełni sprawna i dochodzi do wypadku. Lucynka postanawia zatrudnić profesjonalnego mechanika. Pan Henio wydaje się być człowiekiem godnym zaufania.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.