2023-03-10

„Pierwsza miłość” - odcinek 3578: Tajemnica po śmierci

W Wadlewie odprawiony zostaje pogrzeb tragicznie zmarłego strażaka Marcina, na którym pojawia się cała wieś. Mieszkańcy nadal nie mogą otrząsnąć się z szoku po ostatnich wydarzeniach. Wśród żałobników brakuje Romana, który modli się sam w kaplicy. Ale na cmentarz przychodzi inny niezapowiedziany gość, wywołując dodatkowe emocje.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Kacper jest zaskoczony widokiem Weroniki, która nagle wróciła do Wrocławia. Okazuje się, że ma konkretne żądania. Bez ich spełnienia nie zgadza się na szybkie załatwienie sprawy rozwodowej.

Zaniepokojona Julita nie rozumie, skąd Rafał wie o jej spotkaniu z Filipem. Ochroniarz Sebastiana przypomina, z kim jest związana i zauważa, że nie nosi podarowanej jej przez szefa bransoletki. Dziewczyna wyczuwa zagrożenie. Czy mimo to zdecyduje się na randkę? Zwierza się także Olce, jak to możliwe, że Sebastian zna każdy jej krok… Ta dość szybko namierza źródło przecieku.

Iga zostaje przyłapana na spóźnieniu do pracy. Pęknięta uszczelka i zalanie sąsiada utrudniły jej funkcjonowanie na najbliższe dni. Sprytna dziewczyna wpada na pomysł jak sobie z tym poradzić. Zapewnia ciotkę, że będzie już punktualna. Pech chciał, że naraża się niechcący pacjentowi VIP. Zjawia się jednak ktoś, kto ratuje ją z opresji.

Grażyna instruuje Edytę o specjalnych względach dla pacjenta VIP. Chce, żeby w klinice spełniono wszystkie jego potrzeby. Dochodzą do niej słuchy o pojawieniu się Weroniki. Zamierza się szybko dowiedzieć, czy istnieje groźba, że po rozwodzie przypadną jej udziały w interesie.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.