2023-03-14

„Pierwsza miłość” - odcinek 3580: Podniecająca adrenalina

Julita w tajemnicy spotyka się z Filipem. Stara się, żeby nikt jej przy tym nie rozpoznał. Chłopakowi bardzo podoba się ten dodatkowy dreszczyk emocji. Odkrywa jednak, że nie wszystko przebiega w pełni swobodnie. Po nocy spędzonej z byłą dziewczyną dowiaduje się, że zazdrosny Sebastian cały czas za nią tęskni, a do tego śledzi jej każdy krok.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Przygnębiony Kacper mówi zaskoczonej Marysi o powrocie Weroniki do Polski. Prawnik mimo wszystko zaleca mediacje, sugerując, że może podczas nich dojść do ugody pomiędzy skłóconymi stronami. Mężczyzna jednak nie ma zamiaru już rozmawiać i chce rozwodu z orzeczeniem o winie swojej byłej partnerki. Emilka obwieszcza ojcu, że musi na jakiś czasy wyjechać do Wrocławia, aby zakończyć kilka spraw.

Iga pomaga Białemu przygotować się do egzaminów. Aby zaimponować swoją wiedzą, Filip postanawia pomóc jej w tym nauczaniu Kamila.

Leon obawia się swoich reakcji na wydarzenia podczas urodzin jego wnuczki, Marlenki. Prosi Kacpra, żeby ten przypisał mu leki, które pomogą w stresogennej sytuacji. Lekarz stara się przekonać go do innej metody poradzenia sobie z tłumionymi emocjami.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.