2023-03-16

„Pierwsza miłość” - odcinek 3582: Grzech nie skorzystać?

Emilka czuje, że po ostatnich trudnych przeżyciach musi na jakiś czas wyjechać z Wadlewa. Przekazuje Sewerynowi i Melisie odpowiednie pełnomocnictwa. Wie, że kobieta świetnie sobie poradzi w fabryce. On natomiast źle się czuje, że ukrywa przed szefową wypuszczenie na rynek partii eksperymentalnego kremu. Poproszony jest jednak o dyskrecję.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Biały stresuje się egzaminami, do których ma przystąpić. Jeśli je zda, zostanie dopuszczony do klasy maturalnej. Egzaminatorzy nie dają mu jednak taryfy ulgowej i zwracają uwagę na każde potknięcie.

Do Filipa przychodzi Julka, która ma kilka pytań dotyczących jego ojca. Chce wiedzieć, czy Wenerski mówi prawdę, opowiadając o uczuciach do Marysi.

Zadowolony ze spotkania Lipoński wychodzi z gabinetu Wekslera. Artur jest dumny z Doroty, dzięki której zyskali tak ważnego klienta. Ona jednak póki co nie chce dzielić się z resztą zespołu propozycją, jaką dostała od inwestora. Artur wyczuwa, że coś jest na rzeczy. Chce wiedzieć, co obiecała w zamian za transakcję z Weksler Development.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.