2023-03-20

„Pierwsza miłość” - odcinek 3584: „Miejmy to za sobą”

Zdziwiona Kalina nie wie, co myśleć o niezapowiedzianych odwiedzinach Michała. Nie rozumie jego nagłej zmiany i chęci nawiązania bliższych relacji z Marlenką. Tymczasem Leon zastanawia się, czy mimo zaproszenia dołączyć do świętującej rodziny. Czuje, że swoim przyjściem może popsuć atmosferę. Przed wejściem na uroczystość spotyka Oskara.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatgo.pl.

Julita, dotknięta zachowaniem Filipa, zwierza się przyjaciółce z tego jak została przez niego potraktowana. Olka nie pozostawia na nim suchej nitki i radzi, aby nie reagować na jego wiadomości i zerwać wszelkie kontakty.

Marysia przygotowuje się do wspólnego wieczoru z Julką i Jakubem. Mimo szczerych chęci w powietrzu jest pewne napięcie. Udaje się je rozładować przez wspólne gotowanie i gry planszowe. Wszystko wydaje się iść w dobrą stronę, do czasu, gdy w drzwiach mieszkania staje Michał.

Salowa Edyta martwi się o Igę, swoją chrześnicę. Uważa, że Filip to złe towarzystwo dla dziewczyny i może mieć na nią niekorzystny wpływ. Stara się utrudnić im spotkania w pracy jak i w czasie wolnym.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.