2023-03-22

„Pierwsza miłość” - odcinek 3586: Wyzwanie i zakład

Kinga czuje się przytłoczona nawarstwiającymi się obowiązkami w domu i w pracy. Postanawia powrócić do sportu, żeby móc odzyskać dawną energię i siły. Efekty treningu dają jej dużo do myślenia, dlatego postanawia wprowadzić pewne istotne zmiany w swoim życiu. Podczas rozmowy z Arczim trener podsuwa jej interesujący pomysł.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Zdeterminowana Dorota mówi Arturowi o ostatniej szansie, jaką dostała od Lipińskiego. Postanawia z niej skorzystać i w pośpiechu przygotowuje się do wyjazdu. Od razu zostaje wrzucona na głęboką wodę i dostaje zadanie specjalne. Okazuje się, że każdy jej ruch jest bacznie obserwowany.

Michał czuje się dotknięty tym, że Wenerski kupuje Julce drogie prezenty i próbuje przez to wkraść się w łaski jego córki. Postanawia jak najszybciej podreperować swój budżet. Potrzebuje jednak czyjejś pomocy.

Karol nie rozumie pokolenia podwładnych i zwierza się żonie ze swoich przemyśleń na temat ich zachowania i stosunku do pracy. Stwierdza, że potrzebuje nowego pracownika. Ma jednak wobec niego konkretne wymagania. Okazuje się, że Ewa zna odpowiedniego kandydata na to stanowisko.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.