2023-02-18

„Farma. Fajrant” - odcinek 7: Zobacz wideo z Polsat Go!

Tylko w odcinku specjalnym niepublikowane materiały z drugiej edycji show. Oglądaj! Czas na Farma Fashion Week! Uczestnicy nabrali już doświadczenia, spokoju i umiejętności w radzeniu sobie z obowiązkami w gospodarstwie. A jak z ich talentem i pewnością siebie na wybiegu oraz w obiektywie profesjonalnego fotografa? Zobacz wideo! „Farma. Fajrant” w sobotę od godz. 20:00 w Polsat Go.

Oglądaj Farma. Fajrant online na polsatboxgo.pl.

Styl, szyk i wdzięk
Kto powiedział, że farmer nie może być dobrze ubrany? Wieszaki, lustro, wybieg i... dwie znakomite modelki, czyli Ilona Krawczyńska i Marcelina Zawadzka, które mają doświadczenie w pokazach mody i wyborach miss. Co na to mieszkańcy gospodarstwa? - Wchodzę i myślę: „o nie!”. Nienawidzę się przebierać, nie lubię kupować ciuchów - stwierdził Paweł. Na szczęście pozostali do zadania przystąpili z większym entuzjazmem i ochoczo zabrali się za dobieranie stroju w stylu boho.

„Jak w niedzielę po kościele”
- Możemy Wam trochę pomóc - zaproponowały prowadzące. Pod czujnym okiem Marceliny i Ilony początkujący farmerzy zmienili się w początkujące gwiazdy obiektywu i wybiegu! - Mój styl to „na Tarzana”, a czasem schludny menel - ocenił Paweł. Tymczasem jego brat sam przyznał, że wystylizował się na świeżo upieczonego maturzystę. A jak pozostali?

Okiem specjalisty
Tego się nie spodziewali! Dzięki programowi uczestnicy dostali szansę sprawdzenia się przed obiektywem profesjonalnego fotografa gwiazd! Jak wypadli? - Czułem się, jak prawdziwy model - powiedział Gabryś. - Myślę, że mamy z Piotrem lepsze profile niż „en face” - stwierdził Paweł. - To będzie dla Was fajna pamiątka - podsumowała tę część zabawy Ilona Krawczyńska.

Na wybiegu
Mieszkańcy gospodarstwa mieli przyjemność zobaczyć w akcji profesjonalistkę. Marcelina Zawadzka to Miss Polonia i uczestniczka konkursu Miss Universe. Po krótkiej prezentacji do akcji wkroczyli farmerzy. - Ania wyglądała pięknie - zachwycał się Gabryś. - Piotruś, chyba musisz pomyśleć o karierze modela - śmiała się Ula. A sam Piotr najbardziej docenił „Młodą”. - Wyglądała najfajniej - nie miał wątpliwości.

„Farma. Fajrant” - odcinek 7:

„Farma. Fajrant” w sobotę od godz. 20:00 w Polsat Go, a druga edycja reality show Farma od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Polsacie.