2023-01-02

„Farma. Fajrant” w Polsat Go. Tego nie zobaczysz w telewizji!

Odcinek specjalny drugiej edycji reality show w serwisie w każdą sobotę od godz. 20:00. „Farma. Fajrant” to niepublikowane na antenie materiały, dzięki którym fani programu mogą jeszcze lepiej poznać uczestników i w finale zdecydować, kto najbardziej zasługuje na wygraną. Stawką rywalizacji jest tytuł Super Farmera i 100 tysięcy złotych. Zapraszamy do Polsat Go!

Oglądaj Farma online na polsatboxgo.pl.

Jeszcze bliżej wydarzeń
W odcinkach emitowanych na antenie Polsatu od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 uczestnicy mierzą się z wyzwaniami, jakie stawia przed nimi życie w gospodarstwie. Pracują na roli, opiekują się zwierzętami, realizują zadania wyznaczone im przez rolnika Szymona Karasia. Czym zajmują się, gdy w końcu można ogłosić fajrant? Specjalnie dla fanów programu, tylko w serwisie Polsat Go to, czego nie widać w telewizji, czyli początkujący farmerzy i farmerki w zaskakujących i pełnych humoru zabawach integracyjnych. To wtedy rodzą się między nimi skrajne uczucia, pojawiają sojusze, intrygi, a może nawet romanse!

Wyzwania, na które nie są gotowi
Druga edycja reality show „Farma” to nowe miejsce, więcej zwierząt i jeszcze trudniejsze zadania. Przez osiem tygodni uczestnicy muszą radzić sobie w warunkach dalekich od tych, które znają na co dzień. W tej przygodzie towarzyszą im prowadzące Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska i opiekun farmy, rolnik Szymon Karaś. Stawką rywalizacji jest tytuł Super Farmera oraz 100 tysięcy złotych.

Producentem wykonawczym jest Constantin Entertainment Polska.

„Farma. Fajrant” - odcinek 1:

„Farma. Fajrant” - odcinek 2:

„Farma. Fajrant” - odcinek 3:

„Farma. Fajrant” - odcinek 4:

„Farma. Fajrant” - odcinek 5:

„Farma. Fajrant” - odcinek 6:

„Farma. Fajrant” - odcinek 7:

„Farma. Fajrant” - odcinek 8:

„Farma. Fajrant” w sobotę od godz. 20:00 w Polsat Go.