2023-02-25

„Farma. Fajrant” - odcinek 8: Zobacz wideo z Polsat Go!

Tylko w odcinku specjalnym niepublikowane materiały z drugiej edycji show. Na pożegnanie z rywalizacją w gospodarstwie jeszcze jedna walka. Tym razem jednak taka z przymrużeniem oka i wsparciem prowadzących. Ilona Krawczyńska i Marcelina Zawadzka na czele dwóch drużyn w wyjątkowym muzycznym wyzwaniu! Oglądaj cały pierwszy sezon „Farma. Fajrant” w serwisie Polsat Go.

Oglądaj Farma. Fajrant online na polsatboxgo.pl.

„Young Farmerzy rządzą!”
Kiedy Ilona i Marcelina pojawiają się w gospodarstwie, wiadomo, że będzie się działo. Prowadzące przyniosły instrukcje zabawy i same stanęły na czele drużyn, które miały napisać piosenki. Zespół Ilony tworzył w hip-hopowym stylu i doskonałej atmosferze. A pomysł tekstu o rolniczej miłości nasuwał się w takim składzie naturalnie. „Gdy na farmę przyjechałam, spoko ziomków tu poznałam. Nawet się nie spodziewałam, że Gabriela wnet wyrwałam” - zaproponowała Ilona zwrotkę dla Ani i Gabrysia.

Country czy disco-polo?
Band Marceliny na początku miał problem z wyborem stylu dla siebie. Klimat farmerski, czy jednak wiejskiego wesela? Z tekstem też nie szło najlepiej, ale ekipa miała asa w rękawie - „Młodą”, która na co dzień zajmuje się muzyką i ma już na koncie swoje autorskie kawałki. Do tego kreatywność Pawła i szykował się hit!

Zdecydowana liderka
- Zniszczymy Was! - postraszyła rywali Ilona Krawczyńska, a jej zespół dał show! „Hola, hola, czekaj laska. Lepiej chodź na przytulaska” - zaśpiewał Gabriel. Kamil dał popis tańca na rękach, a w refrenie ogłosili: „Farma! Tu rodzi się życie. Farma! Po co nam mycie?!”.

Zwierzęta są najważniejsze
- Myślę, że też mamy bardzo fajną piosenkę i wygramy z Wami - zapowiedział Paweł. Nie kłamał. „Przez tę farmę, tę farmę, tę farmę oszalałem” - zaśpiewali niczym Zenek Martyniuk. W zwrotkach pojawili za to pozostali uczestnicy oraz najważniejsi mieszkańcy gospodarstwa: krowa Ciastko, lamy i kozy, które „skradły im serca”.

„Farma. Fajrant” - odcinek 8:

Oglądaj cały pierwszy sezon „Farma. Fajrant” w serwisie Polsat Go.