2023-02-04

„Farma. Fajrant” - odcinek 5: Zobacz wideo z Polsat Go!

Tylko w odcinku specjalnym niepublikowane materiały z drugiej edycji show. Oglądaj! Po przetestowaniu uczestników w roli gospodarzy, rolników i opiekunów zwierząt czas sprawdzić, jak radzą sobie... ze sztuką. Szybka narada, podział na dwie drużyny i do dzieła, żeby powstały wielkie dzieła. W dodatku malowane ciałem! Zobacz wideo z zabawy. „Farma. Fajrant” w sobotę od godz. 20:00 w Polsat Go.

Oglądaj Farma. Fajrant online na polsatboxgo.pl.

„Picasso namalował Bitwę pod Grunwaldem”
Adepci malarstwa podzielili się na dwa zespoły: jeden w pełni męski oraz drugi, w którym poza czterema dziewczynami znaleźli się Tomek i Gabryś. Zadanie? Namalowanie idealnej farmy. Każdy uczestnik miał jednak tworzyć inną częścią ciała. Na początek Edyta malująca ręką i Adam, który - jak się okazało - potrafi zdziałać cuda jednym palcem.

Wakacyjny krajobraz
Na drugiej zmianie Piotr i Ula. Obydwoje wybrali malowanie łokciem. Farmer tworzył piękne błękitne niebo, jego rywalka piaszczystą plażę. Jak im poszło? - Wyszło tak, jak miało wyjść. Trzeba było troszkę podpowiedzieć, ale dałaś radę - „Młoda” pochwaliła Ulę, która żartowała, że czuła się jak „artystka przedszkolna”.

Surrealizm spod stopy
- Myślę, że Kamil z takim talentem mógłby się odnaleźć w malarstwie - Paweł docenił, co jego kolega z drużyny potrafił zdziałać na płótnie... stopą. - Mam chwytne palce. Jak małpa! - śmiał się Kamil. W drugiej drużynie Tomek. - Nos to u niego najlepszy pędzel - żartowała „Młoda”. - Tak bardzo mu zależało na tym obrazie, że się zafiksował i zrobił ciemne liście, a drzewo zielone - zauważyła Ania.

Włoskie niebo nad farmą
Czas na ostatnie szlify i detale. - Gabryś poszedł na całość. Wymieszał dwie farby i zrobił piękne chmury. Jak Michał Anioł - Ula komplementowała kolegę malującego barkami. W drużynie chłopaków niebo mniej przyjazne. Szczególnie po tym, jak „Lobo” swoim nosem dorzucił do obrazu kilka piorunów. Na koniec Ania, która dokończyła dzieło swojej ekipy. - Widać, że często pracuje stopami, tak jej to wychodziło - oceniła „Młoda”. - Nawet słoma jej nie przeszkadzała - dodała.

Drużyny postawiły na zupełnie inne krajobrazy. U chłopaków brutalna rzeczywistość, w drugim teamie idylla. Dzieła godne docenienia!

„Farma. Fajrant” - odcinek 5:

„Farma. Fajrant” w sobotę od godz. 20:00 w Polsat Go, a druga edycja reality showFarma od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Polsacie.