2023-01-14

„Farma. Fajrant” - odcinek 2: Zobacz wideo z Polsat Go!

Rytm życia w gospodarstwie wyznaczają obowiązki. Gdy praca jest już wykonana, uczestnicy mogą się zrelaksować i oddać zabawie. W drugim odcinku specjalnym w roli głównej ziemniaki! Kto radzi sobie obieraniem ich najlepiej, a dla kogo to odkrywanie Ameryki? Waga nie kłamie, a wyniki zaskakują. Tego nie zobaczysz w telewizji! „Farma. Fajrant” w sobotę od godz. 20:00 w Polsat Go.

Oglądaj Farma. Fajrant online na polsatboxgo.pl.

Każdy marzy o tym samym
Dwa tygodnie w programie i uczestnicy zaczęli doceniać jedzenie. Głód doskwiera im na tyle, że przygotowane ziemniaki skojarzyły im się tylko i wyłącznie z obiadem, a nie z zabawą. - Boże, jak chciałbym zjeść te ziemniaki. Niestety, to tylko gra - przyznał Gabriele. Pierwszy etap zadania polegał na wejściu do worka, umieszczeniu w nim ziemniaków i przeniesieniu ich w ten sposób do stołu, na którym czekał nóż, deska i miseczka. Na pierwszy ogień panowie - Tomek, Kamil i Gabryś.

Tego nie trenuje w siłowni
Druga trójka na start, a w niej... Piotr kontra Ula i Ania! Po etapie skakania w workach uczestnicy mieli obierać ziemniaki na tyle cienko i precyzyjnie, żeby obierki ważyły jak najmniej. Z pierwszą częścią Piotrek poradził sobie znakomicie. W posługiwaniu się nożem umiejętności trenera personalnego już się nie przydały. - Rzadko obieram ziemniaki. Zazwyczaj jem ze skórą... - zaskoczył.

Dobre nastawienie zdecydowało
W rywalizacji kolejnej grupy wszyscy kibicowali Natalii. Na starcie stanęły bowiem „Młoda”, „Ruda” i „Nati”. - Chodziłam jak pingwinek. Bardzo przepraszam, zawiodłam swoich fanów - tłumaczyła „Ruda”. - Nigdy nie skakałam w worku, więc nie przypomniały mi się czasy dzieciństwa - stwierdziła „Nati”. - Super to była zabawa. Bardzo mi się podobała! - cieszyła się „Młoda”. Jakie reakcje, takie wyniki. Kosmetyczka ze Słupcy nie dała szans rywalkom.

Zwycięzca może być tylko jeden
Na koniec Shiva, Paweł i Adam. Panowie skakali w workach w tempie absolutnie spacerowym. Ale w tym przypadku sprawdziło się powiedzenie, że ostatni będą pierwszymi. Adam nie tylko pokonał dwóch kolegów. Waga pokazała też, że miał najlepszy wynik ze wszystkich uczestników. - Może nie jestem super sprawny, ale jestem smart - wyjaśnił tajemnicę sukcesu.

W zabawie z ziemniakami nie brakowało żartów i uśmiechów. Teraz czas na powrót do farmerskich obowiązków.

„Farma. Fajrant” - odcinek 2:

„Farma. Fajrant” w sobotę od godz. 20:00 w Polsat Go, a druga edycja reality showFarma od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Polsacie.