2023-01-28

„Farma. Fajrant” - odcinek 4: Zobacz wideo z Polsat Go!

Tylko w odcinku specjalnym niepublikowane materiały z drugiej edycji show. Oglądaj! Na półmetku rywalizacji o tytuł Super Farmera emocje sięgnęły zenitu. Za uczestnikami dwa Pojedynki, nominacje, głosowanie i Zadanie Tygodnia. Chwila wytchnienia i relaksu przydała się wszystkim. A koło fortuny to gwarancja śmiechu i niewiarygodnych wręcz opowieści. Zobacz wideo! „Farma. Fajrant” w sobotę od godz. 20:00 w Polsat Go.

Oglądaj Farma. Fajrant online na polsatboxgo.pl.

Zaczęło się poważnie
Adam zakręcił kołem i emocjami. Zaczęło się od żartów, ale na pytanie „jaka jest najgorsza rzecz, na której ktoś cię przyłapał”, odpowiedział poważnie. - Mówiłem do żony, że już nie będę pił, a w nocy wstałem, wyciągnąłem z barku wódkę i sobie polałem - podzielił się historią. Dziś w swojej fundacji pomaga innym wyjść z nałogu. - Szacun, że jest w stanie o tym mówić - przyznała Ania.

Jego liczby robią wrażenie
Paweł musiał wyjawić liczbę swoich partnerek seksualnych. No i się zaczęło! - Między trzydzieści a czterdzieści - wypalił, a pozostałym opadły szczęki. Choć nie wszystkim. - Spoko, ja miałam osiemdziesięciu - śmiała się „Ruda”. - A może i więcej? - zastanawiała się, a Paweł podzielił się także opowieścią o dziwnej relacji z dziewczyną z RPA...

„Ruda” tańczy jak szalona
Koło fortuny skłoniło uczestników także do odkrycia muzycznych talentów. Gabriele musiał przez minutę śpiewać operowym głosem i skakać na jednej nodze. Okazało się, że jest do tego stworzony! - Gabryś, jeśli nie pójdzie Ci w roli farmera, to śpiewakiem operowym możesz zostać na luzie - żartował Piotr. Równie imponujące zdolności i wyczucie rytmu zaprezentowała „Ruda”, a jej erotic dance na pewno na długo pozostanie w pamięci mieszkańców gospodarstwa. - Miałbym ochotę wrzucić sianko w jej stanik - rozmarzył się Kamil.

Rozbudzone zmysły
- To było bardzo przyjemne. Taki przystojniak! - Ula komplementowała Kamila, który z zawiązanymi oczami musiał rozpoznawać farmerów po dotyku dłoni. Dla masażysty takie zadanie okazało się łatwe. A na pewno prostsze niż dla Piotra użycie zmysłu węchu. Jeden z bliźniaków musiał wąchać pachy pozostałych i ocenić, u kogo jest kiepsko z higieną na farmie. - Myślałem, że wszyscy będą śmierdzieć, ale zaskoczyłem się pozytywnie - ocenił. - Co najdziwniejsze, „Ruda” pachnie cebulą! - dodał.

„Farma. Fajrant” - odcinek 4:

„Farma. Fajrant” w sobotę od godz. 20:00 w Polsat Go, a druga edycja reality showFarma od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Polsacie.