2022-09-19

Oliwia: W tym programie jest sto procent Doroty. To samo życie!

0

Dzięki reality show „Doda. 12 kroków do miłości” widzowie mogą poznać prywatne życie artystki. Podglądać, w jaki sposób spędza czas sama lub z bliskimi jej osobami. Jak podkreśla jedna z przyjaciółek, to nie są wyreżyserowane sceny. Oliwia Funky w wywiadzie dla POLSAT.PL opowiada o tym, czy wizerunek gwiazdy w programie to sama prawda. Zapraszamy w sobotę o godz. 20:00 do Polsatu.

Oglądaj Doda. 12 kroków do miłości online na polsatgo.pl.

Długo planowany powrót
Oliwia zdradza, że Doda mówiła jej o pomyśle na reality show już od jakiegoś czasu. - Ten pomysł rodził się w jej głowie, ona go szlifowała - wyjaśnia, przyznając, że w pełni kibicowała tej idei. - Ja jestem zawsze na tak. To jest jej wielki powrót do telewizji. Wszyscy trzymamy kciuki za powodzenie. Wiem, że to będzie sukces. Brałam w tym udział, więc wiem, że to jest strzał - dodaje. Zaznacza jednak, że sama nie wzięłaby udziału w tak odważnym programie jak jej przyjaciółka.

Sto procent Doroty
Oprócz zawodowego sukcesu, jakim już jest popularność programu, według Oliwii show jest okazją, aby Dorota Rabczewska odsłoniła swoje oblicze, które jest różne od tego, jakie znali widzowie w czasach reality show „Bar” i początkach kariery wokalistki. - Ona przeszła niesamowitą zmianę. Znamy się cztery lata i dobrze, że spotkałyśmy się w tym momencie życia. To jest zupełnie inna Dorota: świadoma, odważna. To jest już kobieta, to nie jest Doda-dziewczyna. Wreszcie może wszystkim pokazać, jaka jest naprawdę w środku - wyjaśnia.

Czy Doda odsłania wszystko?
Widzowie oglądają w programie wiele nowych cech artystki, poznają fakty z jej przeszłości, ale czy to cała prawda o gwieździe? - Każdy ma wiele rzeczy, których nigdy nie ujawni - stwierdza Oliwia. - Ale w tym programie jest sto procent jej, sto procent prawdy. Nic nie było reżyserowane, to jest po prostu spontan, samo życie, tak jak wygląda naprawdę - zapewnia.

„Doda. 12 kroków do miłości” - zobacz odcinek 4:

Doda. 12 kroków do miłości w sobotę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat,

Komentarze