2022-09-02

Doda: Nie chcę siebie takiej. Jestem jakimś potworem...

Udział w programie Polsatu wymaga od Doroty Rabczewskiej niezwykłej szczerości, spojrzenia na siebie z dystansu, jasnego wyartykułowania własnych oczekiwań i przyznania się do błędów. Już w pierwszym odcinku wokalistka w rozmowie z psychologiem Leszkiem Mellibrudą zdobywa się na pełne emocji wyznania, które sprawiają, że... popłynęły łzy. „Doda. 12 kroków do miłości” w sobotę o godz. 20:00.

Oglądaj Doda. 12 kroków do miłości online na polsatgo.pl.

Trzeba zmierzyć się ze sobą
W programie artystka dobrze bawi się na randkach z kandydatami, ale po części rozrywkowej przychodzi czas na refleksje. W gabinecie u psychologa Leszka Mellibrudy Doda omawia spotkania z mężczyznami, którzy zgłosili się do programu i mówi wprost, czego oczekuje od facetów oraz jak wyobraża sobie relacje. To trudne, czasem bardzo bolesne rozmowy.

Doda, podsłuchy i wykrywacze kłamstw
W pierwszym odcinku Dorota Rabczewska zdobywa się na refleksje na temat swoich dotychczasowych związków. - Każdy kłamie. W głupotach najmniejszych. A ja nie chce tracić na to czasu. Chcę komuś ufać - mówi. Wyznaje też, jak wyglądają jej relacje, w które wkrada się nieufność, konieczność kontrolowania i śledzenia partnera. - Ja chcę mieć czas dla nas, dla siebie, a nie na rozkładanie kartek, czerwonych linii, dochodzenia do prawdy. Bo ja i tak do tego dojdę. Wezmę go, lampa w oczy, podsłuchy, dziesięć wykrywaczy kłamstw i tak dojdę do prawdy, ale po co mi to jest? Ja nie chcę siebie takiej. Kim ja jestem wtedy? Jestem jakimś potworem... Nie chcę tak żyć. Jestem wykończona psychicznie - dodaje przez łzy Królowa.

Cała sesja z Leszkiem Mellibrudą, łącznie z oceną zachowania gwiazdy na pierwszych randkach w pierwszym odcinku serii.

„Doda. 12 kroków do miłości” - zobacz odcinek 1:

Doda. 12 kroków do miłościod 3 września w sobotę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat