2022-08-30

Kogo szuka Doda? Oto jej lista pożądanych cech mężczyzny

Wokalistka poszukująca partnera w miłosnym eksperymencie wymienia długą listę cech, które ceni u facetów. Mówi też, z kim na pewno nie mogłaby się związać. Producenci programu musieli trzymać się szczegółowych wytycznych artystki, dobierając jej kandydatów. Zobacz przedpremierowo fragment pierwszego odcinka programu „Doda. 12 kroków do miłości”. Więcej w sobotę 3 września o godz. 20:00 w Polsacie.

Oglądaj Doda. 12 kroków do miłości online na polsatgo.pl.

Kandydaci dla Dody
W programie Dorota Rabczewska spotyka się z dwunastoma kandydatami wybranymi na podstawie jej preferencji. To mężczyźni pochodzący z różnych środowisk, o różnym statusie społecznym, także obcokrajowcy. Po randkach Doda wybiera czterech, z którymi idzie na ponowne spotkanie. Na koniec wskazuje jednego i spędza z nim romantyczny weekend.

Ideał mężczyzny
Jakie cechy artystka podała producentom programu? O tym, jacy mężczyźni są dla niej atrakcyjni, mówi w przedpremierowym fragmencie programu. - Lubię odważnych chłopaków, takich wojowników. Też takich trochę introwertyków, ale wesołych. Z poczuciem humoru, inteligentnych, sarkastycznych, ale opiekuńczych - wymienia, jadąc taksówką.

  

Potrzeba spokoju
Wokalistka wyznaje, że potrzebuje kogoś, kto zapewni jej bardzo dużo spokoju. - Zrozumiałam, teraz w moim wieku, że nie mogę mieć takiej męskiej wersji Dody - mówi, wyjaśniając, że chodzi o jej sceniczną wersję, intensywną i ekspresyjną. - Mi imponuje, jak facet schowa dumę w kieszeń i mnie załagodzi, ukoi - dodaje artystka, która słynie z wybuchowego temperamentu i ostrego języka.

  

Doda. 12 kroków do miłościod 3 września 2022 roku w sobotę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat